[VIDEO] Rishfaqet AKSH-ja me uniformë dhe e armatosur deri në dhëmbë

[VIDEO] Rishfaqet AKSH-ja me uniformë dhe e armatosur deri në dhëmbë

Me rastin e 10-vjetorit të daljes në skenë të Armatës Kombëtare Shqiptare (AKSH), pjesëtarë të kësaj ushtrie përmes një video të bërë publike permes rrjeteve të ndryshme sociale, s ...

Kasaphanë etnike në Sudanin e Jugut (Video)

Kasaphanë etnike në Sudanin e Jugut (Video)

Në një deklaratë për shtyp thuhet se fjalime të urrejtjes u transmetuan në disa stacione radiofonike lokale, ku bëhej thirrje që grupe të caktuara etnike të largoheshin nga qyteti, ...

Shkodrane Dardhishta: Rivalet e PDSH-se nuk kane gjak Shqiptari (Video)

Shkodrane Dardhishta: Rivalet e PDSH-se nuk kane gjak Shqiptari (Video)

Shkodrane Dardhishta gjat nje takimi me grate e forumit te gruas se BDI-se dega ne kumanove flet para te pranishmeve per zgjedhjet e 13 prillit shprehet e mllefosur duke thene se n ...

Aksionet policore dhe politika e pistë

Aksionet policore dhe politika e pistë

Tashmë një kohë të gjatë shqiptarët e Maqedonisë duken të lodhur e të pashpresë përkundrejt përmirësimit të situatës politike e ekonomike, me këta politikanë që gjithçka mund të je ...

Vërshohen 19 shtëpi në Mitrovicë

Vërshohen 19 shtëpi në Mitrovicë

Mbrëmë gjatë natës lumi Sitnica në qytetin e Mitrovicës ka dalë nga shtrati, duke vërshuar dhjetëra shtëpi dhe duke rrezikuar dhjetëra të tjera. Për këtë arsye, drejtori i Drejtori ...

BDI dhe PDSH, trokasin derë më derë, premtojnë punësime

BDI dhe PDSH, trokasin derë më derë, premtojnë punësime

Aktivist partiak të të dyja partive BDI dhe PDSH, kanë intensifikuar përpjekjet e tyre elektorale. Krahas takimeve të hapura me qytetarët, persona të rekrutuar nga partitë të cilët ...

Ky është Vandami shqiptar (VIDEO)

Ky është Vandami shqiptar (VIDEO)

Me një fizik të përsosur dhe dëshirën për të bërë gjëra të çmendura, Mahmut Matmuja i njohur ndryshe edhe si "Bisha e Malit" me performancat e tij të kujton filmat aksion të Rambos ...

News In Pictures

[VIDEO] Rishfaqet AKSH-ja me uniformë dhe e armatosur deri në dhëmbë

Me rastin e 10-vjetorit të daljes në skenë të Armatës Kombëtare Shqiptare (AKSH), pjesëtarë të kësaj ushtrie përmes një video të b more ...

April 22, 2014

Sanchez, i thot PO Juventusit: detajet nga Di Marzio

Në Itali ai u bë i madh dhe Serien A ai kurrë nuk e ka harruar. Juventus perpiqet për Alexis Sanchez dhe kiliani thotë po. Kontakt more ...

April 22, 2014

Magjistari që ka mahnitur tërë botën (VIDEO)

Show spektakli i talentëve në Britani “Britain’s Got Talent”,  zakonisht tërheq këngëtarë dhe valltarë, por kjo nuk është si me ra more ...

April 22, 2014

Vetitë Shëruese të Qepës

Qepa është shumë e pasur me bashkëdyzimet e squfurit që janë “përgjegjës” për shijen dhe erën e qepës, por edhe mjaft meritor për more ...

April 21, 2014
Scroll to top